O nas

DARNET24 TO FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ WSZECHSTRONNYM DORADZTWEM W BRANŻY IT, ŚWIADCZENIEM USŁUG SERWISOWYCH ORAZ INFORMATYCZNĄ OBSŁUGĄ BIUR RACHUNKOWYCH.

Działalność posiada wieloletnie doświadczenie w branży, ogromną wiedzę oraz oferuję klientom szeroką gamę usług informatycznych i serwisowo-konfiguracyjnych jak serwis komputerów.

Możliwa naprawa na miejscu!

Dbając o komfort klientów naprawa komputerów realizowana jest u zleceniodawców, a gdy zajdzie potrzeba sprzęt jest zabierany do serwisu gdzie jest jak najszybciej naprawiany z pełną gwarancją bezpieczeństwa.

Opieka informatyczna firm!


W działalności prowadzona jest informatyczna obsługa firm takich jak biura rachunkowe gdzie opieka informatyczna firm wykonywana jest na najwyższym poziomie. Obsługa ta obejmuje instalację oraz wstępną konfigurację oprogramowania księgowego.

Zapewniamy zabezpieczenia przed utratą danych i stałą opiekę, która obejmuje aktualizacje oprogramowania, a także aktualizowanie nawigacji gps.
Obsługiwane są takie programy jak Płatnik, WF, Kaper, Raks oraz Outlook gdzie każdy informatyk posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze takich programów.

Doradztwo informatyczne!


Oferujemy klientom doradztwo w wyborze, zakupie i użytkowaniu sprzętu jak np. czyszczenie laptopa, aby sprzęt działał jak najdłużej bez żadnych problemów.

Czyszczenie 


Kurz oraz brud wewnątrz obudowy negatywnie wpływa na działanie laptopa co skutkuje przegrzewaniem, zawieszaniem czy wolniejszym uruchamianiem aplikacji dlatego oferujemy profesjonalne czyszczenie laptopa wewnątrz obudowy.
Świadczymy nasze usługi firmom oraz osobom prywatnym, gwarantując usługi na jak najwyższym poziomie w terminie i w stosunkowo niskich cenach wyprzedzając konkurencję.

Tworzenie stron internetowych!

Tworzenie stron internetowych jak strona firmowa podstawowa czy firmowa rozszerzona jest najwyższej jakości spełniając każde wymogi co do takiej strony. Projektowanie stron internetowych jak sklep internetowy, forum czy portal także jest możliwe i realizowane w jak najlepszy sposób, aby zdobyć klientów czy sprowadzić czytelników.

Opieka administracyjna stron www

Dodatkowo pełnimy opiekę administracyjną i aktualizację treści na danej stronie www gdzie klient lub firma nie musi się o nic martwić.

Projektowanie wizerunku firmy!


Projektujemy i wykonujemy także wysokiej klasy bannery reklamowe potrzebne na daną stronę www, które są reklamą np. innej strony www lub jakiegoś portalu.

Projektowane są również loga na strony dla firm czy osób prywatnych, które są także potrzebne na wizytówki danej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług gwarantując jakość i bezpieczeństwo!

Top